Životní poradenství:

Někdy se nám stává, že jsme sami se sebou nespokojeni, s tím, jak vypadáme, kam se ubírá náš život, nebo nás trápí nějaký aktuální problém – neshody v rodině, závažné onemocnění či smrt blízkého, nadměrný stres v práci či nová životní kapitola – nový vztah, miminko, problémy s výchovou dětí apod. Přijít se poradit s odborníkem je nejrychlejší cesta k znovunalezení pocitu spokojenosti a pohody. Sezení jsou vedena vždy citlivě s ohledem na Váš problém a je zachována naprostá diskrétnost.

Kariérní poradenství:

Kariéra v životě jedince hraje důležitou roli – v zaměstnání trávíme většinu našeho dospělého života, a proto je důležité si jednak vybrat oblast, která nás bude naplňovat pocitem uspokojení, ale také se naučit zásady rovnováhy mezi prací a osobním životem – to a více můžete probrat se svým kariérním poradcem, který Vám sezení ušije na míru dle Vašich požadavků, včetně možné pracovní diagnostiky.

Kariérní poradenství se také zaměřuje na děti a mladé lidi (studenty), kteří si  vybírají školu anebo vhodnou profesi, která bude v souladu s jejich zájmy, schopnostmi, dovednostmi, předpoklady a bude reflektovat trh práce.

Koučování:

Máte pocit, že byste chtěli dosáhnout vyšších pozic či většího úspěchu v práci i v osobním životě? Rádi se rozvíjíte, posunujete laťku stále výš? Chcete se dozvědět něco nového o sobě samém a využít své silné stránky ke spokojenějšímu životu? Pak oslovte náš tým koučů a sjednejte si s ním schůzku.

Manželské/partnerské poradenství:

Často se s manželem nebo partnerem hádáte? Nevíte, zda se máte rozvést či rozejít? Máte pocit nespokojenosti ve vztahu? Jste na sebe zlí a chtěli byste to změnit? Nebo možná máte spolu děti, ale zdá se vám, že již láska mezi vámi vyprchala – máte spolu zůstat? Jste před svatbou a nevíte, zda se k sobě hodíte? Přijďte k nám a společně můžeme zlepšit váš partnerský život nebo zjistit, jak na tom váš vztah je. Párová a manželská poradna je vedena vždy dvojicí poradců – muže a ženy. Na výběr máte dvojici poradců, kteří jsou sami také manželé, nebo si můžete vybrat dvojici poradců – kolegů.

Děti a rodiče:

Máte problémy se svými dětmi? Změnilo se v poslední době chování Vašeho dítěte a nevíte si s tím rady? Zdá se vám, že Vaše dítě tráví příliš času na mobilu, tabletu či počítači? Zhoršil se prospěch vašich dětí? Zdá se vám, že Vaše dítě něco trápí, ale nevíte co? Při výchově dětí stále narážíme na otázky, na které nenacházíme sami odpověď. Přijďte se svým dítětem na konzultaci s odborníkem a společně naleznete odpovědi i možnosti změny.

Psychologická diagnostika (Psychodiagnostika):

Zajímají Vás objektivní výsledky profesionálních psychologických testů? Rádi byste se o sobě dozvěděli více pomocí testových metod? Spojte se s námi a my Vám připravíme paletu testovacích metod a technik přímo k tomu, co Vás zajímá – může se jednat o diagnstiku Vaší osobnosti, jaké jsou Vaše silné a slabé stránky, můžeme změřit Vaši inteligenci, ale i jiné schopnosti.